четвер, 29 січня 2009 08:57

"Манчестер Сіті" виграв у "Ньюкасла"

У матчі 23-го туру чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" зустрічався з "Ньюкаслом" (1:0) "Городяни" відкрили рахунок на 17-ій хвилині матчу, відзначився Шон Райт-Філіпс.

На 77-ій хвилині Крейг Белламі подвоїв перевагу господарів. Футболістам "Ньюкасла" вдалося відіграти один м"яч — на 81 хвилині ворота "Сіті" вразив Ендрю Керролл, але на більше гостів не вистачило.

Після перемоги городяни з 28 очками піднялися на 8 місце, тоді як "Ньюкасл" із 23 очками займає 16 позицію.

livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" виграв у "Ньюкасла"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua