субота, 22 лютого 2020 21:55

"Манчестер Сіті" без Зінченка здолав "Лестер"

Голкіпер Едерсон кілька разів рятував "Сіті"

У черговому матчі Англійської Прем'єр-Ліги "Манчестер Сіті" на виїзді в напруженому матчі здолав "Лестер" - 1:0.

Поєдинок між другою і третьою командами англійської Прем'єр-ліги виявився дуже напруженим. А долю трьох очок вирішив один-єдиний точний удар Габріеля Жезуса на 80-й хвилині. Повідомляє "Сегодня".

Підопічні Хосепа Гвардіоли більше володіли ініціативою і заслужили перемогу. Хоча якби на 8-й хвилині форвард "Лестера" Джеймі Варді обіграв голкіпера гостей Едерсона, а не струсонув каркас воріт, все могло піти по-іншому. Господарі огризались рідко.

На 61-й хвилині після удару Гюндогана м'яч потрапив в руку гравця "Лестера", і рефері після консультації з суддею, який відповідає за VAR, призначив 11-метровий. Але Агуеро не зміг переграти Каспера Шмайхеля.

А ось Габріел Жезус, який замінив його на 77-й хвилині, досяг свого. Причому сталося це вже через три хвилини перебування бразильця на полі: після передачі Мареза він пробив кіпера - 1:0 перемога "Манчестер Сіті".

Українець Олександр Зінченко опинився поза заявкою "містян".

"Сіті" набрав три очки і відірвався від "Лестера" вже на сім пунктів.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" без Зінченка здолав "Лестер"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua