субота, 03 серпня 2019 07:04

Малиновський зіграв за "Аталанту" в стартовому складі

Малиновський не забивав "Лестеру"

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський з перших хвилин почав товариський матч проти "Лестера". На другий тайм замість нього вийшов Алехандро Гомес.

"Аталанта" поступилася "Лестеру" з рахунком 1:2, всі голи були забиті після відходу Малиновського на заміну.

"Аталанта" - "Лестер" - 1:2

Голи: Перес (62), Варди (76) - Мюріель (89, пен)

"Аталанта": Голліні, Хатебур, Джімсіті, Масьєлло, Кастаньо, Де Рон, Фройлер, Госенс, Малиновський, Ілічіч, Сапата

Це був третій матч Малиновського в англійському турне. У попередньому матчі з "Норвічем" він відзначився гольовим пасом.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський зіграв за "Аталанту" в стартовому складі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua