неділя, 17 січня 2016 13:53

Люлька забив у дебютному матчі за "Слован"

Сергію Люльці довірили капітанську пов'язку

Український правий захисник Сергій Люлька вперше вийшов у футболці "Слована" у товариському матчі проти "Заглембе" з Любіна (4:0).

Головний тренер "Слована" випустив Люльку у другому таймі звітної зустрічі. На 51-й хвилині гри екс-захисник "Динамо" забив красивий гол з дальньої дистанції, довівши рахунок у матчі до розгромного.

Варто відзначити, що партнери по команді віддали належне Сергію Люльці, нагородивши того капітанською пов'язкою відразу після виходу на поле.

Додамо, що перед голом Люльки у складі чехів відзначилися - Рабушич, Бакош і Войтус.

Днями 25-річний Сергій Люлька змінив київське "Динамо" на "Слован", підписавши контракт з клубом на 2,5 року. Захисник вже грав за чеську команду в першій половині сезону-2012/13.

Зараз ви читаєте новину «Люлька забив у дебютному матчі за "Слован"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua