понеділок, 25 березня 2019 21:47

Люксембург - Україна 1:2, українці "відскочили" в матчі проти аутсайдера

Люксембург - Україна, відбір на Євро-2020, другий тур, онлайн трансляція матчу

Сьогодні національна збірна України проведе матч другого туру кваліфікації на Євро-2020. Наші хлопці на виїзді зіграють проти збірної Люксембургу. Це вже третя в історії зустріч команд. Всі попередні матчі закінчились з однаковим рахунком 3:0 на користь України. Сподіваємось, що і сьогодні вдала серія нашої команди продовжиться.

В першому турі Люксембург вдома мінімально переграв Литву (2:1) та вийшов у лідери групи. Україна в першому турі на виїзді втримала нічию в матчі проти Португалії (0:0).

Обслуговувати матч будуть:

Головний арюітр: Маттіас Гестраніус. На лініях йому допомагатимуть Ян-Петер Аравірта та Мікко Алакаре. Четвертий арбітр - Петрі Вільянен.

Асистенти: Ян-Петер Аравірта, Мікко Алакаре

Четвертий арбітр: Петрі Вільянен ( всі - Фінляндія).

Стартові склади команд:

Люксембург: Моріс – Янс (к), Шано, Мальже, Карлсон – Родрігес, Баррейро Мартінс, Крістофер Мартінс, Олівер Тіль – Венсан Тіль, Тюрпель

Україна: Пятов (к) – Бутко, Бурда, Матвієнко, Миколенко – Маліновський, Безус, Зінченко – Циганков, Мораєс, Коноплянка

Стартовий свисток!

5' Рівний початок поєдинку, українці трохи більше володіють м'ячем, але моментів поки не створюють.

А в паралельному матчі Сербія на виїзді неочікувано забила у ворота Португалії.

10' Україна повністю контролює гру, але ударів по воротах поки не має.

14' Занадто розслабленими виглядають наші хлопці, якби це не зіграло злий жарт з ними.

20' Зовсім без моментів у нас, потрібно активізовуватись нашим хлопцям.

26' Трохи додали в активності наші хлопці, подали кілька кутових, але ударів в площину як і раніше, немає.

31' Дуже слабко виглядають в атаці наші хлопці другий матч поспіль, і якщо проти Португалії це можна було пояснити класом суперника, то тут вже жодних випрвдань немає.

32' Перспективний штрафний отримала наша команда, але Коноплянка майже з лінії штрафного майданчику пробив поруч з хрестовиною.

34' Гол! Люксембург відкриває рахунок в матчі. Турпель скористався провалом захисту, зокрема Бутка та Бурди, та з кількох метрів вразив порожні ворота. 1:0

В паралельному матчі Португалія зрівнює рахунок. 1:1

40' Гоооооооооооол! Віктор Циганков зрівнює рахунок! Представник "Динамо" отримав класний пас від Зінченка та з гострого кута прошив голкіпера. 1:1

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 41% - 59%

Удари (в площину) 6(4) - 7(1)

Фоли 5 - 7

Другий тайм!

51' На початку другої половини гри господарі поля виглядають активніше.

58' Українці взяли м'яч під свій контроль, але моментів створюють обмаль.

63' Коноплянка вдруге за матч змарнував перспективний штрафний, з лінії штрафного пробив над поперечиною.

64' Яремчук вийшов замість Безуса, в два нападники гратиме Україна.

68' Мораес з кута штрафного пробив в кількох сантиметрах від стійки.

73' Як би дивно це не звучало, але ми спостерігаємо матч рівних команд. А от питання, чи то Люксембург так класно грає чи Україна паршиво - риторичне.

80' Маліновський змарнував черговий перспективний штрафний.

85' Коноплянка пробивав у своєму фірмовому стилі - воротар намертво забрав м'яч.

90' Відкрита гра на останніх хвилинах, українці всіми силами йдуть в атаку, та оголяють тили.

90+3' Гоооооооооооооооооооооооол!!! Україна на останній хвилині випиває перемогу!! Після подачі Маліновського Родрігес зрізав м'яч у власні ворота. 1:2.

Зараз ви читаєте новину «Люксембург - Україна 1:2, українці "відскочили" в матчі проти аутсайдера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua