понеділок, 19 липня 2021 11:29

Луніну дали капітанську пов'язку "Реала"

Воротар збірної України 22-річний Андрій Лунін отримав капітанську пов'язку мадридського "Реала".

У товариському матчі "вершкових" проти новачка Ла Ліги "Райо Вальєкано" український воротар грав із капітанською пов'язкою, пише "Футбол 24".

Матч завершився нічиєю 1:1. Голкіпер збірної України вийшов у старті разом зі ще шістьома виконавцями першої команди – Начо, Одріосолою, Марсело, Іско, Едегором та Лукасом.

У другому таймі Карло Анчелотті замінив усіх основних, крім Андрія, і дав шанс проявити себе молодим гравцями, тому капітаном став Лунін. У першому таймі з пов'язкою на поле вийшов Марсело.

Автор: Instagram.com/lunin_andrey

Андрій Лунін виступає за "Реал" з літа 2018 року. За цей час український воротар провів тільки один офіційний матч за "вершкових".

Минулого сезону Лунін мав статус дублера основного воротаря "Реала" Тібо Куртуа. Бельгієць проводить відпустку після виступів на Євро. Лунін не потрапив до заявки збірної України.

25 липня "Реал" зіграє контрольний матч проти чемпіона Шотландії "Ґлазго Рейнджерс".

Зараз ви читаєте новину «Луніну дали капітанську пов'язку "Реала"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua