середа, 30 вересня 2020 00:44

Луческу прокоментував вихід "Динамо" в Лігу чемпіонів

Мірча Луческу створив команду за півтора місяці. Фото Рейтер

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу прокоментував перемогу над "Гентом" (3:0) і вихід в груповий етап ЛЧ.

- Радий, що пройшли далі, що вийшли в груповий етап, але незадоволений грою. Головне, що є результат і що ми вийшли в ЛЧ. До 3:0 все було добре, а після - багато помилок. Багато кутових, стандартів у суперника. А це їхній козир.

- Сміливий, атакуючий футбол. Такий ви хочете бачити в "Динамо"?

Я хочу бачити інший футбол, не той, що був у другому таймі. Але результат мені сподобався.

- Не зовсім впевнена гра в обороні була.

Давайте поки радіти виходу в ЛЧ після довгої перерви. І тому, що ця лінія захисту зіграла досить непогано за такий короткий період з такими змінами і з такою підготовкою. Єдине, що мені не сподобалося - це розслабленість після третього забитого гола. Тому пішла така гра, суперник скористався цим і створив багато моментів.

Хочу подякувати хлопцям за те, що ми вирішили задачу в ЛЧ. Півтора місяці тому, коли ми починали підготовку, у мене не було 8 основних гравців. З такою командою, з цими гравцями ми вирішили це завдання. Із змінами домоглися хороших результатів. Є ще час до матчів групового етапу. Подивимося, що ще можна змінити.

- Хочете підсилювати склад під групу ЛЧ або вам достатньо цього?

Зараз багато гравців поїдуть до збірних. Як на мене, краще їх залишити у нас, якщо вони там не грають. Щоб вони готувалися до ЛЧ. Ми - команда, яка тільки створюється.

- Нових гравців будете купувати?

Дайте гроші - я куплю, - сказав Луческу.

Крім "Динамо" в Лігу чемпіонів пробився "Ференцварош" Сергія Реброва, який вдома зіграв внічию з норвезьким "Мольде" - 0:0.

Зараз ви читаєте новину «Луческу прокоментував вихід "Динамо" в Лігу чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua