субота, 27 січня 2018 11:09

Лобановський виграв останній Кубок Співдружності

"Динамо" дотиснуло "Спартак", а Лобановський виграв останній в житті міжнародний трофей. Фото: sport-express.ru

27 січня 2002 року у фіналі кубка Співдружності в Москві зійшлися київське "Динамо" й московський "Спартак". Кияни відсвяткували перемогу 4:3.

На шляху до фіналу динамівці здолали у групі литовський "Каунас" 2:1, азербайджанський "Шамкір" 3:0, таджицький "Регар" 2:0.

В чвертьфіналі у впертій боротьбі здолали опір туркменської "Ніси" 3:2. У півфіналі помстилися ризькому "Сконто" за поразку в минулому році 3:0.

У фіналі на киян чекав найпринциповіший суперник радянських часів – московський "Спартак".

Москвичі першими відкрили рахунок. Дальнім пострілом відзначився українець Цихмейструк. Однак уже за 3 хвилини Хацкевич головою відновив рівновагу 1:1. Підопічні Олега Романцева знову вийшли вперед на 45 хвилині. Після пасу Титова м'яч забив Данішевський 2:1. Росіяни вже готувалися йти на перерву переможцями, але болгарин Пеєв в останні атаці "Динамо" зрівнює рахунок 2:2.

Другу половину гри краще провели динамівці. Белькевич і Ідахор вразили ворота господарів двічі, на що голом престижу відповів Сичов – 4:3 перемога киян.

Це був останній міжнародний трофей Валерія Лобановського. У травні тренера не стало.

Зараз ви читаєте новину «Лобановський виграв останній Кубок Співдружності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua