субота, 20 лютого 2010 15:18

Лижні гонки. Валентина Шевченко фінішувала за межами першої десятки

У п"ятницю у Вістлері на олімпійському турнірі з лижних гонок завершилися змагання в жіночому дуатлоні. Золото завоювала норвежка Маріт Бьорген, яка пройшла трасу за 39.58,1 мин. Срібло дісталося шведці Анні Хааг, бронза - полячці Юстіні Ковальчик.

Краща з українок Валентина Шевченко зайняла 14-е місце. Тетяна Завалій стала 31-ою, Віта Якимчук - 46-ю, а ось Марина Анцибор і зовсім не фінішувала.

За матеріалами Сегодня

Зараз ви читаєте новину «Лижні гонки. Валентина Шевченко фінішувала за межами першої десятки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua