понеділок, 14 квітня 2014 12:51

"Ліверпуль" закріпився нагорі таблиці: результати 34-го туру АПЛ
3

В англійській Прем'єр-лізі відбулися матчі 34-го туру.

"Ліверпуль" на своєму полі вирвав перемогу в "Манчестер Сіті", зробивши вагому заявку на завоювання титулу через 24 роки.

Вже на шостій хвилині Луїс Суарес неподалік від центрального кола відтер від м'яча двох опонентів і чудовою передачею знайшов Стерлінга. 19-річний вінгер граючи розібрався з Компані та воротарем Хартом - 1:0.

Потім через травму не зміг продовжити гру лідер півзахисту "городян" Яя Туре, який поступився своїм місцем на полі Хаві Гарсії. І досить скоро "МанСіті" отримав другий м'яч - після навісу Стівена Джеррарда забив Мартін Шкртел.

На початку другої половини Пеллегріні прибрав Хесуса Наваса, який не вписався в гру, випустивши замість нього Джеймса Мілнера. Через сім хвилин після своєї появи єдиний англієць серед польових гравців "Сіті" видав гольовий пас на Давида Сільву. "Ман Сіті" посилив тиск і зрівняв рахунок: простріл все того ж Сільви знайшов у воротарському ногу Глена Джонсона, від якої і зрикошетив у ворота.

Однак два пропущені м'ячі не зламали "Ліверпуль", та й манчестерці після того як рахунок став рівним дещо послабили хватку, хоча можливості добити деморалізованого суперника у гостей були. А от господарі зуміли скористатися єдиним в другому таймі шансом: Коутіньйо чудово зреагував на відскік від ноги Компані та обвідним ударом поклав м'яч у нижній кут воріт Харта - 3:2.

"Ліверпуль" зміцнив своє лідируюче становище і позбавив "Манчестер Сіті" статусу кращої команди за втраченими очками. Тепер підопічні Пеллегріні відстають від червоних на сім очок, маючи при цьому дві гри в запасі.

Повністю тур завершиться після того, як свої перенесені матчі зіграють "Арсенал" з "Вест Хемом" і "Манчестер Юнайтед" з "Халл Сіті".

АПЛ

34-й тур

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 3:2

Голи: Стерлінг 6 , Шкртел 27 , Коутіньо 78 - Сільва 57 , Джонсон 62 (авт. )

Суонсі - Челсі - 0:1

Гол : Ба 68

Вест Бромвіч - Тоттенхем - 3:3

Голи: Видра 1 , Брант 4 , Сессеньон 31 - Ольссон 34 , авт. , Кейн 70 , Еріксен 90 +4
Нереалізований пенальті: Адебайор (Т) , 16

Крістал Пелас - Астон Вілла - 1:0

Гол : Панчеон 76

Саутгемптон - Кардіфф Сіті - 0:1

Гол : Кала 65

Сандерленд - Евертон - 0:1

Гол : Браун 75 , авт.

Фулхем - Норвіч - 1:0