пʼятниця, 23 січня 2009 15:47

Легка атлетика. Красовська стала першою на турнірі в Естонії

Срібна призерка Афін Олена Красовська стала переможницею на дистанції 60 метрів з бар"єрами в естонському Тарту на змаганнях серії Big Kuldliiga. Українка показала результат 8.16 секунди.

Фіналіст осакського чемпіонату світу Сергій Демидюк фінішував третім на такій же дистанції у змаганнях чоловіків. У фіналі киянин показав результат 8.09, хоча у попередньому забігу зупинив секундомір на позначці 7.99 секунди.

champion

Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Красовська стала першою на турнірі в Естонії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua