середа, 07 лютого 2018 23:29

Кравець забив дебютний м'яч за турецьку команду

Команда Селезньова вибила клуб Кравця з Кубку Туреччини

"Акхісар Беледієспор" з форвардом Євгеном Селезньовим зіграв внічию з "Кайсеріспором" (2:2) Артема Кравця у матчі-відповіді Кубка Туреччини. Клуб Селезньова пройшов далі за рахунок перемоги у першій грі.

На 36-й хвилині зустрічі Артем головою замкнув подачу з лівого флангу. Українець забив дебютний м'яч за турецьку команду.

У другому таймі "Акхісар" знову вийшов вперед. На 69-й хвилині забив Ерай Атасевен.

Уже в доданий час підсумковий рахунок встановив Асамоа Г´ян, реалізувавши пенальті. Але це для "Кайсеріспора" вже було слабкою втіхою.

2:3 за сумою двох зустрічей і "Акхісар" пройшов у півфінал турніру.

Євген Селезньов вийшов у стартовому складі і провів на полі 73 хвилини. Кравець відіграв весь матч.

"Акхісар" у півфіналі зіграє з переможцем пари "Коньяспор" - "Галатасарай". Другий матч в цій дуелі відбудеться 8 лютого. Перший завершився з рахунком 2:2.

28-річний Артем Кравець перебрався в "Кайсеріспор" минулого місяця і сьогодні вперше вийшов в основі команди. У чемпіонаті українець поки лише раз виходив на заміну.

Зараз ви читаєте новину «Кравець забив дебютний м'яч за турецьку команду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua