понеділок, 05 червня 2006 09:43

Команда Михайличенка стала другою

Футболісти молодіжної збірної України стали срібними призерами чемпіонату Європи, який учора завершився в Португалії. У фінальному матчі команда Олексія Михайличенка грала зі збірною Нідерландів. Наші співвітчизники у груповому турнірі уже обігрували представників Країни тюльпанів, але у вирішальному матчі не змогли реалізувати жодного з і створених моментів і поступилися — 0:3.

Рахунок на 11-ій хвилині, скориставшись позиційною помилкою капітана українців Яценка, відкрив Хунтелар. Він же на 43-ій хвилині його подвоїв, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою того ж Яценка. А під завісу матчу, коли українці залишилися вдесятьох Хофс встановив остаточний підсумок поєдинку.

Зараз ви читаєте новину «Команда Михайличенка стала другою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua