середа, 14 листопада 2018 20:11

Колишній гравець "Металіста" забив красивий м'яч у ворота "Інтера" - відео

Алехандро Гомес виступав за "Металіст" в сезоні 2013/2014

В 12 турі італійської "Серії А" міланський "Інтер" несподівано розгромно програв "Аталанті". Напевно "нерадзурі" були виснажені після матчу Ліги чемпіонів проти "Барселони"(1:1). Останіій гол господарів забив колишній гравець харківського "Металіста" Алехандро Гомес.

Після першого тайму господарі мінімально вигравали завдяки голу Хатебура на 9-й хвилині.

У другому таймі форвард Інтера Мауро Ікарді ударом з 11-метрової позначки зрівняв рахунок, але далі команда з Бергамо влаштувала погром "нерадзуррі". Причому 2 останніх голи були забиті на 88-й та 90+4 хвилинах. Також у складі міланської команди був вилучений півзахисник Марсело Брозовіч.

Чемпіонат Італії 2018/19, 12 тур

Аталанта – Інтер – 4:1

Голи: Хатебур, 9, Манчіні, 62, Джімшіті, 88, Гомес, 90+4 – Ікарді, 47, (пен)

Вилучення: Брозовіч (Інтер), 90+2

Після 12 турів "Інтер" знаходиться на 3 сходинці відстаючи від лідера на 9 очок. "Аталанта" здобула четверту поспіль перемогу та піднялась з дна турнірної таблиці на 8 сходинку.

Зараз ви читаєте новину «Колишній гравець "Металіста" забив красивий м'яч у ворота "Інтера" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua