четвер, 14 березня 2019 00:15

Клопп перемагає в Німеччині та виводить "Ліверпуль" в чвертьфінал Ліги Чемпіонів

Форвард "Ліверпуля" Садіо Мане двічі забив "Баварії". Фото:GOAL

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" на виїзді переграв "Баварію".

Гості першими відкрили рахунок після того, як Садіо Мане скористався помилкою Мануеля Нойєра. Ближче до перерви Жоель Матіп зрізав м'яч в свої ворота і подарував господарям надію.

Але в другому таймі точні удари Верджила ван Дейка і Мане встановили остаточний рахунок матчу - 3: 1 на користь "Ліверпуля".

Таким чином, саме англійський клуб зіграє в 1/4 фіналу турніру.

До чвертьфіналу Ліги чемпіонів пройшли: "Ліверпуль", " МЮ", "МС", "Ювентус", " Барселона", "Тоттенхем", " Порту" та " Аякс".

Зараз ви читаєте новину «Клопп перемагає в Німеччині та виводить "Ліверпуль" в чвертьфінал Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua