середа, 20 вересня 2017 11:09

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу в Кубку чемпіонів

За кілька місяців до зустрічі з киянами "Селтік" першим із британських клубів виборов Кубок Чемпіонів

20 вересня 1967 року київське "Динамо" здобуло першу для радянських команд перемогу в Кубку європейських чемпіонів. Причому кияни переграли не кого-небудь, а чинного володаря трофея шотландський "Селтік". Гра відбувалася в Глазго і завершилася на користь киян – 2:1.

За кілька місяців до зустрічі з киянами "Селтік" першим із британських клубів виборов Кубок чемпіонів. У фіналі "кельти" обіграли італійський "Інтер" - 2:1, причому, поступаючись у рахунку після гола Маццоли.

І ось перша гра наступного розіграшу. Господарі впевнені в перемозі й розпочинають матч із атак. Однак на 3-й хвилині Бишовець віддає розрізний пас на Сабо, той прострілює в центр карного майданчика, й Пузач випереджає воротаря. А вже на 30-й хвилині помилився капітан "Селтіка" Макнілл й Анатолій Бишовець подвоює перевагу. Динамівці злякалися рахунку. Почали грати на його утримання. "Селтік" створив кілька нагод, але реалізував лише одну. Відзначився Леннокс. Досягти більшого шотландцям не вдалося.

За 20 секунд до фінального свистка Бишовець пройшов правим флангом і сильно вдарив - 1:1

У матчі-відповіді киянам вдалося здобути нічию - 1:1. Рахунок на 60-й хвилині відкрив той же Леннокс. Однак за 20 секунд до фінального свистка Бишовець пройшов правим флангом і сильно вдарив - 1:1.

У наступному колі кияни поступилися польському "Гурніку". Вдома динамівці програли 1:2, а на виїзді зіграли внічию 1:1.

Зараз ви читаєте новину «Київське "Динамо" здобуло першу перемогу в Кубку чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua