субота, 16 серпня 2008 09:19

Китайська жіноча пара виграла турнір з бадмінтону

Китайські бадмінтоністки Цзінь Ду і Ян Юй виграли золото Олімпіади-2008 в жіночому парному розряді. У фіналі вони перемогли представниць Південної Кореї Ле Хе Чон і Лі Ген Вон. Бронзові медалі завоював ще один китайський дует Ілі Вей/Явень Чжан, який обіграв в матчі за третє місце японок Міюкі Маеду і Сатоко Суетсуну.

Рахунок фінальної зустрічі - 21:15, 21:13 на користь китаянок. Для збірної Китаю це золото стало вже 26-м на Олімпіаді-2008, і вона зміцнила лідерство в неофіційному командному заліку, пише Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Китайська жіноча пара виграла турнір з бадмінтону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua