пʼятниця, 22 серпня 2008 10:24

Кінний спорт. Канадець переміг в індивідуальному конкурі

У фіналі олімпійських змагань з індивідуального конкуру перемогу здобув канадець Ерік Ламаз. Срібним призером Ігор-2008 став швед Рольф-Горан Бенгтссон, який виступав на коні з кличкою Ніндзя. Бронзовим призером Олімпіади в Пекіні став спортсмен із США Біззі Медден.

Медаль Ламаза стала третім золотом збірної Канади на Олімпіаді-2008 і 15-ою нагородою в загальному заліку. Швед приніс своїй національній команді четверте срібло пекінських Ігор. Для збірної США бронза Меддена стала 32-ою.

21 серпня олімпійський турнір з кінного спорту завершився. Серед наїзників, які виступають в різних дисциплінах і розрядах, було розіграно шість комплектів нагород, пише Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Кінний спорт. Канадець переміг в індивідуальному конкурі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua