неділя, 13 квітня 2014 18:24

Кенійські бігуни виграли Лондонський марафон
9

Сьогодні, 13 квітня, в Лондоні відбувся один з найпрестижніших і наймасовіших забігів у світі - Лондонський марафон.

У чоловіків перемогу здобув бронзовий призер Олімпіади - 2012 у Лондоні, кенійський бігун Вілсон Кіпсанг з рекордом марафону - 2 години 4 хвилини 29 секунд. Він випередив на 26 секунд свого співвітчизника Стенлі Біуотта, який фінішував другим. Замкнув трійку найсильніших ефіоп Цегае Кебеде, програвши переможцю 2 хвилини 1 секунду.

Серед жінок першою стала дворазова чемпіонка світу кенійка Една Кіплагат з результатом 2 години 20 хвилин і 20 секунд. Друге місце зайняла її співвітчизниця Флоренс Кіплагат ( +3 секунди ), третє - триразова олімпійська чемпіонка Тірунеш Дібаба з Ефіопії ( +14 секунд).

Легка атлетика. Серія World Marathon Majors. Лондонський марафон. Лондон (Великобританія), 13 квітня