субота, 06 грудня 2008 10:10

Кавенагі привів "Бордо" до перемоги

Завершився стартовий матч 17-го туру чемпіонату Франції, в якому "Бордо" обіграв на своєму полі "Валансьєнн" з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрив Маруан Шамах на 35-ій хвилині, проте незадовго до перерви Грегорі Пуйоль зрівняв рахунок. Гол Фернандо Кавенагі на 47-ій хвилині виявився переможним для господарів поля.

"Бордо" набрав 29 очок і тимчасово посів 3 строчку турнірної таблиці. "Валансьєнн" міцно розташувався на дні турнірної таблиці, маючи в активі 11 очок.

livesport

Зараз ви читаєте новину «Кавенагі привів "Бордо" до перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua