четвер, 26 травня 2022 22:45

Канада пройшла Швецію: визначилися півфіналісти чемпіонату світу з хокею

Канада пройшла Швецію. На чемпіонаті світу з хокею визначилися півфіналісти. Фото: iihf.com

У четвер, 26 травня, на Чемпіонаті світу 2022 року з хокею визначилися півфіналісти.

Збірна Чехії з рахунком 4:1 впевнено розібралася з командою Німеччини.

Фінляндія здобула прогнозовану перемогу над Словаччиною - 4:2.

Збірна США, попри те, що грала зі Швейцарією, яка до сьогодні не програвала на турнірі, виграла з переконливим рахунком - 3:0.

У центральному матчі дня зійшлися команди Швеції та Канади. Після двох періодів "кленові листки" поступалися 0:3, проте в третій 20-хвилинці закинули три шайби, а в овертаймі дотиснули суперників.

Чемпіонат світу 2022 року з хокею

Чвертьфінал

Німеччина - Чехія - 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Швеція - Канада - 3:4 ОТ (2:0, 1:0, 0:3, 0:1)

Фінляндія - Словаччина - 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Швейцарія - США - 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

У півфіналах зіграють Чехія - Канада та США - Фінляндія.

Чемпіонат світу-2022 з хокею приймають фінські міста Тампере та Гельсінкі.

Півфінальні зустрічі відбудуться 28 травня, а медалі розіграють 29-го.

Зараз ви читаєте новину «Канада пройшла Швецію: визначилися півфіналісти чемпіонату світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua