Ексклюзиви
Понеділок, 07 квітня 2008 19:27

Кабмін звільнить УЄФА від податків на доходи, отримані під час Євро-2012

Урядовий комітет з гуманітарних питань має намір рекомендувати Кабінету Міністрів звільнити Європейський союз футбольних асоціацій від податків на доходи, отримані в Україні в результаті проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Таке рішення урядовий комітет з гуманітарних питань прийняв в понеділок на засіданні під головуванням віце-прем"єр-міністра Івана Васюника.

Зокрема, комітет схвалив пропозицію не оподатковувати винагороди, які належать УЄФА у зв"язку з продажем маркетингових прав або медіа-прав.

Також комітет пропонує впровадити тимчасову норму зі звільнення від сплати податку на додану вартість операцій з імпорту товарів, отриманих представництвом оргкомітету УЄФА в Україні.

При цьому комітет рекомендуватиме Кабміну створити пільгові фіскальні умови для іноземних працівників УЄФА. Зокрема, іноземці, які залучені в організацію в Україні ЧЄ-2012, звільнятимуться від податку на доходи, незалежно від їх участі в чемпіонаті.

Пільгові податкові умови діятимуть тільки в період проведення фінальної частини ЧЄ-2012.

Урядовий комітет рекомендуватиме Кабміну схвалити зміни на черговому засіданні 9 квітня.

"Українські новини"
Зараз ви читаєте новину «Кабмін звільнить УЄФА від податків на доходи, отримані під час Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода