неділя, 22 вересня 2019 12:20

"Інтер" переміг у міланському дербі

"Мілан" програв матч найпринциповішому супернику

У матчі четвертого туру Серії А зійшлися "Мілан" та "Інтер". Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу "нерадзуррі" з рахунком 2:0.

Про це пише 24tv.ua

З перших хвилин гості все більше шукали щастя біля воріт "червоно-чорних", але гра Доннаруми не дозволяла довго відкрити рахунок.

Лише на початку другого тайму, на 49-й хвилині, "Інтеру" вдалося забити гол – автором забитого м'яча став півзахисник Марсело Брозовіч. На 78-й хвилині перевагу "Інтера" подвоїв нападник Ромелу Лукаку.

У свою чергу, "Мілан" не зміг нічим відповісти на результативні удари суперника.

Після цього матчу "Мілан" з шістьма очками посідає дев'яте місце в турнірній таблиці Серії А. "Інтер", в свою чергу, з 12 пунктами є лідером.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" переміг у міланському дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua