четвер, 14 грудня 2017 15:53

Гравець збірної України відзначився хет-триком після "амністії"

У поточному сезоні Малиновський оформив за "Генк" 4 голи і 1 асист. Фото: krcgenk.be

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський зробив хет-трик за бельгійський "Генк". Це сталося в матчі чвертьфіналу Кубка Бельгії проти "Васланд-Беверен".

Малиновський відзначився дублем, забивши ефектні голи на 9-й і 90-й хвилинах. В кінці матчу українець зробив рахунок 3:2, однак суперник встиг відігратися.

Основний і додатковий час матчу в підсумку завершилося з рахунком 3:3, а в серії пенальті перемогу здобув "Генк" - 4:2.

Малиновський також зробив свій внесок у перемогу команди в післяматчевій лотереї. Наш футболіст реалізував перший удар "Генка".

Перед цим українця дискваліфікували на 3 гри за червону картку в іншому матчі Кубка Бельгії проти "Мехелена". Однак "Генк" оскаржив це рішення.

"Тут не так, як в Україні. Все дуже суворо, але правильно. До речі, з суддями взагалі не можна розмовляти і критикувати їх роботу. Жоден тренер після матчу не обурюється. В іншому випадку, великий штраф і дискваліфікація. Але, в той же час, якщо арбітр в чомусь не правий, клуб може це довести. Мій приклад - зайве тому підтвердження", - сказав Руслан у коментарі порталу zbirna.com.

Руслан Малиновський виступав за "Генк" з початку 2016 року на правах оренди з "Шахтаря", а в травні цього року був викуплений бельгійцями і підписав 4-річний контракт.

На рахунку Малиновського в поточному сезоні вже 21 матч, 4 голи і 1 гольова передача за "Генк".

Зараз ви читаєте новину «Гравець збірної України відзначився хет-триком після "амністії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua