неділя, 21 листопада 2010 11:44

Ібрагімович приніс "Мілану" перемогу над "Фіорентиною"

Італійський "Мілан" переміг у домашньому матчі чемпіонату країни "Фіорентину" і зміцнив позиції лідера турнірної таблиці Серії А.

У суботу червоно-чорні були сильніші на полі "Сан-Сіро" за флорентійську "Фіорентину", перемігши 1:0. На 41-й хвилині гол забив Робіньо, але м'яч не був зарахований через офсайд, зате 4 хвилини потому Златан Ібрагімович відзначився за правилами і приніс перемогу своїй команді. Підопічні Массіміліано Алегрі взяли три очки вчетверте поспіль.

У 13 турах "Мілан", який очолює турнірну таблицю, набрав 29 очок. "Лаціо", який іде слідом, має 25 балів у 12 іграх. При такій же кількості зіграних зустрічей у чинного чемпіона Італії "Інтера" лише 20 очок.

Мілан - Фіорентина - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Ібрагімович (45).

МІЛАН: Абб'яті, Бонера, Сілва, Неста, Дзамбротта, Амброзіні, Фламіні, Гаттузо, Зеєдорф (Роналдіньо, 86), Ібрагімович, Робіньо (К. Боатенг, 77).

ФІОПЕНТИНА: Боруц, Комотто, Наталі (Кампоресе, 46), Кролдруп, Паскуаль, Д'Агостіно, Донадель, Черчі (Сантана, 60), Ляйіч, Маркьонні (Варгас, 76), Джилардіно.

Попередження: Фламіні (32), Ібрагімович (90), Кролдруп (90).

Вилучення: Кролдруп (90).

За матеріалами РИА Новости, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Ібрагімович приніс "Мілану" перемогу над "Фіорентиною"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua