неділя, 16 листопада 2008 11:16

"Ібрагімовіч не вміє забивати некрасиві голи" - Моурінью

Головний тренер "Інтера" Жозе Моурінью після перемоги над "Палермо" (2:0) у матчі 12-го туру серії А відзначив гру нападника міланського клубу Златана Ібрагімовіча.

"Для того, щоб стати класним футболістом, Ібрагімовічу потрібно навчитися забивати некрасиві голи: після рикошетів, добивань. Поки він забиває тільки фантастичні м"ячі!

"Інтеру" не вдалося зіграти в свій футбол у першому таймі, але я хочу відзначити і хорошу гру у виконанні "Палермо". Вони жорстко зустрічали наших півзахисників у центрі клубу, могли забити кілька разів.

У перерві я сказав гравцям, що ми програємо, якщо будемо так діяти, як у першій половині зустрічі. Мені хотілося, щоб футболісти "Інтера" грали щільніше, і це спрацювало.

Завдяки цій перемозі, ми можемо не звертати увагу на інші матчі. Нам все одно, як зіграють лідери", - цитує Моурінью Channel4.

Зараз ви читаєте новину «"Ібрагімовіч не вміє забивати некрасиві голи" - Моурінью». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua