субота, 19 квітня 2008 16:34

Хокейна збірна України не змогла пробитися в еліту

Хокейна збірна України не змогла виконати поставленого завдання і потрапити в елітний дивізіон світового хокею.

Для загального успіху українським хокеїстам треба було обігрувати команду Угорщини, яка перед звітним туром очолювала турнірну таблицю в групі В першого дивізіону.

Після вчорашнього виснажливого матчу з японцями в першому періоді наша збірна виглядала "розібраною", що і позначилося на результаті - 0:2 після перших двадцяти хвилин. У другому періоді угорцям вдалося розвинути успіх, після чого практично пропала надія на позитивний для України результат. Після третьої пропущеної шайби наші хокеїсти додали і значно поліпшили настрій своїм уболівальникам, двічі впродовж однієї хвилини засмутивши воротаря суперників.

Організувавши фінальний штурм в кінцівці третього періоду, українці пропустили контратаку, в результаті якої Карпенко, який вже почав виходити на заміну польовим гравцем, отримав четверту шайбу в свої ворота.

Україна - Угорщина 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

10:27 0:1 Я. Ваш (Ладані)
19:32 0:2 Палковіч
21:46 0:3 Петерді (Ладані)
37:04 1:3 Благой (Побєдоносцев, Караульщук)
37:47 2:3 Семенченко (Якушин, Люткевич)
59:19 2:4 М. Ваш (Токай, Ладані)

Зараз ви читаєте новину «Хокейна збірна України не змогла пробитися в еліту ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua