пʼятниця, 12 лютого 2010 09:31

Хокейна збірна України програла італійцям

Збірна України з хокею невдало стартувала на етапі міжнародного хокейного турніру Euro Ice Hockey Challenge. Українці в першому матчі поступилися господарям турніру італійцям - 1:4.

Українці першими пропустили, однак через хвилину на табло горіли вже дві одинички. Та у другому періоді підопічні Анатолія Степанищева пропустили три шайби.

Зазначимо, що українці нанесли на 12 кидків більше за італійців.

У п"ятницю збірна України проведе матч з командою Франції, а 13 лютого з австрійцями.

4:1 - Парк (Піттіс, Соуза) 30:39

Україна: Симчук (Карпенко, 40:00). Толкунов – Побєдоносцев, Срюбко – Климентьєв, Остроушко – Наваренко, Алексюк – Ден. Ісаєнко. Тимченко – Бондарєв – Матерухін, Німенко – Яковенко – Касянчук, Матвійчук – Гніденко – Сальников, Слюсар – Олецький – Дм. Ісаєнко

Штраф: 16 – 31

Кидки: 20 - 32 (7:8; 13:8; 0:16)

Австрія - Франція - 4:3 ОТ (1:1, 0:0, 2:2, 1:0)