субота, 19 вересня 2020 10:20

Грузинський клуб присвятив перемогу над росіянами героям боротьби за єдність країни

Локомотив уперше здолав російський клуб. Фот "Локомотив" Тбілісі

"Локомотив" Тбілісі присвятив перемогу в матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА з московським "Динамо" (2:1) героям, які борються за єдність Грузії.

"За нашу країну, за кожного з вас. Ми присвячуємо цю перемогу героям, які борються за єдність країни", - йдеться в заяві тбіліського клубу, опублікованому в" Фейсбуці ".

Зустріч відбулася в Тбілісі на запасному полі стадіону "Михайло Месхі". Рахунок був відкритий на початку другого тайму. На 54-й хвилині Іраклій Сіхарулідзе відправив м'яч у незахищений кут воріт. На 76-й хвилині Мамія Гавашелішвілі вколотив другий м'яч під поперечину. У кінцівці один гол з пенальті відіграв Микола Комличенко.

У третьому попередньому раунді Ліги Європи "Локомотив" зустрінеться з іспанською "Гранадою".

Зараз ви читаєте новину «Грузинський клуб присвятив перемогу над росіянами героям боротьби за єдність країни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua