середа, 07 березня 2018 11:09

Гретцьки закинув 1000 шайбу

7 березня 1998 року Уейн Гретцьки закинув свою 1000-ту шайбу (878 в іграх регулярних сезонів і 122 в матчах розіграшу Кубка Стенлі) у НХЛ. Однак його "Нью-Йорк Рейнджерс" у гостях програла "Нью-Джерсі Девілз" - 3:6.
Ювілейний гол Гретцьки забив на 16-й хвилині 2-го періоду в ворота Мартена Бродера, реалізувавши більшість.

17 роками раніше Гретцьки став першим хокеїстом в історії НХЛ, якому вдалося до 21 року записати на свій рахунок 6 хет-триків в сезоні. У той день він закинув 4 шайби і його "Едмонтон Ойлерз" здобув перемогу над "Філадельфією Флайєрс" - 5:3. Це був 145-й матч Вейна в НХЛ і він закинув у них 100 шайб.

За 10 років він у 11-й раз поспіль віддає 100 результативних передач за сезон. Це сталося в матчі "Лос-Анджелес Кінгз" проти "Піттсбург Пінгвінз". "Лос-Анджелес" Гретцьки програв - 2:3.

Всього за кар'єру в НХЛ Гретцьки зіграв 1695 матчів, в яких закинув 1116 шайб.

Зараз ви читаєте новину «Гретцьки закинув 1000 шайбу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua