субота, 19 березня 2011 14:42

Грецькі вболівальники кинули файєр у голкіпера АЕКа

Грецькі вболівальники недарма вважаються одними з найбільш буйних у Європі. Зіткнення з поліцією, безлади на стадіонах - там звична справа, вважає Евро-Футбол.Ру.

На 58-й хвилині півфінального матчу Кубка Греції ПАОК - АЕК (0:1) голкіпер гостей Себастьян Сайя постраждав від влучно кинутого з трибун файєра. Крім шоку страж воріт міг отримати опік, адже його светр, став непридатним.

Гра була припинена на 20 хвилин, після чого арбітр дав фінальний свисток. Подібне рішення розлютило місцевих уболівальників, які вибігли на поле і почали трощити все підряд і вступати в сутички з поліцією. Благо судді і футболісти АЕКа встигли залишити газон і зайти у підтрибунне приміщення.

Це вже п'ятий великий інцидент в сезоні за участю грецьких уболівальників.

Зараз ви читаєте новину «Грецькі вболівальники кинули файєр у голкіпера АЕКа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua