субота, 20 квітня 2019 13:35

Голкіпер забив на останній хвилині із 40 метрів

Парагвайський голкіпер Хосе-Луіс Чілаверт колись був визнаним бомбардиром

У третій лізі чемпіонату Румунії з футболу відбувся неймовірний по драматургії матч команд, які ведуть боротьбу за збереження прописки в цьому дивізіоні

Про це повідомляє Depo.

У містечку Пашкани зустрічалися місцевий клуб "Косарі Пашкани" і "Сомуз Фалтічені". На 91-й хвилині господарі зробили рахунок 2:1 і вже готувалися святкувати перемогу, проте на 94-й хвилині гості чудесним чином зуміли відігратися і вирвати нічию.

33-річний Каталін Іонуц Паскаль - сам зважився виконати штрафний удар, коли до воріт господарів було не менше 40 метрів. Удар вийшов на диво! Візаві Паскаля, мабуть, чекав навісу, а тому трохи вийшов з воріт, тоді як Паскаль виконав шикарний "парашут" - і м'яч затріпотів у сітці воріт команди "Косарі Пашкани".

15 років тому спортивну кар'єру завершив парагвайський голкіпер Хосе-Луіс Чілаверт. За час виступів він забив 37 м'ячів зі штрафних ударів. У тому числі 8 голів – за збірну Парагваю.

Зараз ви читаєте новину «Голкіпер забив на останній хвилині із 40 метрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua