неділя, 19 листопада 2017 22:29

Голкіпер "Олімпіка" зробив послугу "Чорноморцю"

Махарадзе провалив матч в Одесі. Фото: olimpik.com.ua

В рамках 16-го туру УПЛ сьогодні відбулося два матчі.

"Чорноморець" вдома приймав "Олімпік". Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь одеситів.

В обох пропущених донеччанами голах невдало зіграв голкіпер Махарадзе. Спершу він пропустив у ближній кут дальній удар від Кирила Ковальця. А ближче до кінця матчу не влучив по м'ячу в спробі зіграти на виході, дозволивши відзначитися Мамаду Вагу.

"Олімпік" в кінці матчу забив один м'яч зусиллями Зураба Очігави, але було вже надто пізно сподіватися на порятунок гри. В цілому гра вийшла далеко не найцікавішою і багатою на гольові моменти.

"Чорноморець" продовжив серію успішних матчів і піднявся вже на дев'яте місце в таблиці, тоді як "Олімпік" зберіг третю сходинку, незважаючи на поразку.

Чорноморець - Олімпік 2:1

Голи: Ковалець, 58, Ваг, 81 - Очігава, 90+5

Ще один матч дня переможця так і не визначив. "Ворскла" вдома зіграла внічию зі "Сталлю", 1:1. На 56-й хвилині Кобахідзе замкнув передачу Ребенка в центр штрафного, дозволивши полтавчанам відкрити рахунок. "Сталь" відігралася через 15 хвилин, коли голкіпер Шуст не найкращим чином зіграв на виході, вибивши прямо на Хоцяновського, який відразу вразив незахищений кут воріт.

Ворскла - Сталь 1:1

Голи: Кобахідзе, 52 - Хоцяновський, 71

Напередодні "Динамо" впевнено обіграло "Зірку", скоротивши відставання від "Шахтаря" до чотирьох очок. Ще раніше команда Пауло Фонсекі сенсаційно поступилася "Олександрії".

Зараз ви читаєте новину «Голкіпер "Олімпіка" зробив послугу "Чорноморцю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua