пʼятниця, 14 березня 2008 21:00

ФК "Харків" вириває нічию в домашньому поєдинку з "Таврією"

Поєдинком в Харкові між мысцевим муніціпальним  клубом  клубом і сімферопольською "Таврією" почався 21-й тур чемпіонату України. Гра закінчилася з нічийним результатом - 1:1.

Гості відкрили рахунок вже на 5-ій хвилині - захисник ФК "Харкова", намагаючись вибити м"яч з карного майданчика, потрапив в Ідахора - "сфера" відскочила до Любеновича, який низом точно пробив в дальній кут.

Рахунок господарі поля зрівняли на 82-ій хвилині - Гунчак пробив з штрафного метрів з 22-х і м"яч і після рикошету від Бойкоо влетів в кут воріт. Дікань вже падав в протилежний кут і не зумів виручити свою команду.

ФК "Харків" - "Таврія" - 1:1 (0:1)

14 березня. Харків. Стадіон "Металіст".

Суддя - Шандор (Львів).

ФК "Харків": Худжамов, Аладашвілі, Соколенко, Березовчук, Панковець, Федецький, Сучков, Чеберячко (Білій, 65), Гунчак, Мілько (Ібрагім, 55), Батиста.

Головний тренер Володимир Безсонов.

"Таврія": Дікань, Добрі, Хайдучек, Назаров, Бойко, Ковальчук (Зборовський, 67), Галюза, Любенович, Голайдо, Ідахор, Гоменюк.

Головний тренер Михайло Фоменко.

Голи: Любенович (5), Гунчак (82).

Попередження: Ковальчук (16), Батиста (43), Зборовський (67).

Вилучення: Зборовський (81, повторне передження).
Зараз ви читаєте новину «ФК "Харків" вириває нічию в домашньому поєдинку з "Таврією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua