середа, 28 жовтня 2020 21:04

"Динамо" безглуздо втратило перемогу над "Ференцварошем"

"Ференцварош" удруге зустрічатиметься з "Динамо". Фото твіттер "Динамо"

Добрий вечір!

Ось і дожили ми до того часу, коли Сергій Ребров виведе свою команду проти київського "Динамо" в Лізі чемпіонів. Це буде друга зустріч угорського і українського суперклубів після вікопомної перемогли киян у травні 1975 року.

Очевидно, це ще й буде битва за третє місце в групі, яка буде приперчена принциповим протистоянням Луческу й Реброва. Бо, схоже, лише в протистоянні між собою колективи зможуть набирати залікові бали.

Не все так просто і для тренера киян. У разі поразки "Динамо" фанати київського клубу швидко забудуть усі добрі справи Мірчі Луческу й він зіткнеться с лавиною критики. Бо "Фраді" – це не "Юве" і ніхто поразки не пробачить. Як воно буде – дізнаємося через дві години.

І вже стали відомі склади команд:

"Динамо": Бойко - Кенджьора, Забарний, Попов, Караваєв - Буяльський, Сидорчук, Шапаренко - Циганков, Де Пена - Супряга

Запасні: Нещерет, Белуце, Вербич, Шепелев, Цітаішвілі, Шабанов, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Родрігеш, Сирота, Дуелунд

"Ференцварош": Дібус - Ловренчич, Блажич, Ковачевич, Хайстер - Сомаліу, Харатін - Зубков, Шигера, Нгуен - Ісаел да Сілва Барбоса

Запасні: Богдан, Банки, Фрімпонг, Мак, Ботко, Батурина, Двалі, Болі, Ляйдуні

Бущан і Миколенко пропускають матч через позитивні тести на коронавірус.

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

3 хв. Дуже багато втрат м'яча в обох команд. Хвилюються футболісти.

4 хв. Перспективну атаку провели кияни, але Де Пена довго заносив ногу для удару й захисники його обікрали.

7 хв. А от у "Ференцвароша" удар із флангу Кенджьори вдався. Бойко на місці.

10 хв. Нікуди не поспішають господарі. Спокійно перекочують м'яч у центрі.

13 хв. Сомаліа отримує жовту в господарів поля.

16 хв. Академічна гра у виконанні обох команд. Як казали класики: ніхто не хоче ризикувати.

19 хв. Момент! "Динамо" втрачає 100% нагоду. Де Пена і Караваєв прорвалися правим флангом, Олександр вийшов сам на сам із Дібусом, але пробив точно у воротаря!

22 хв. Хайстер отримує жовту за атаку Циганкова.

24 хв. Небезпечний простріл Циганкова із правого флангу не знаходить адресату.

У паралельному матчі "Барселона" в гостях уже забила "Ювентусу". Відзначився Дембеле з пасу Мессі.

27 хв. ГОЛ!!! Циганков. Харатін зіграв рукою після удару Забарного і пенальті призначив арбітр. Віктор реалізує удар, майстерно розвівши воротаря і м'яч по кутах.

30 хв. І відразу другий момент. Буяльський бив з 10 метрів, але Харатін заблокував удар Віталія.

35 хв. Ініціатива в гостей. Поки нічого не виходить у "Ференцвароша". Атаки динамівців гостріші.

37 хв. Сомаліа бив з-за меж карного майданчика на виконання, але виконання було так собі.

41 хв. ГОЛ! Буяльський пройшов правим флангом і віддав на Де Пену. Пас повинен був перехоплювати Ловренчич, але Де Пена був проворніший – 0:2 на користь киян.

Все. Перший тайм закінчено і поки все дуже добре складається для "Динамо".

Відновилася гра.

47 хв. В атаку кинулися футболісти "Ференцвароша", але все закінчилося кволим ударом у бік воріт Бойка. Символічно якось.

49 хв. Циганков зриває небезпечну атаку динамівців. Пішов в обводку і втратив м'яч. А партнери тим часом перспективно відкривалися.

51 хв. Забарний усі атаки починає пасом на Попова. Навіть якщо йде вперед, озирається і шукає Дениса.

52 хв. Сидорчук отримує жовту.

55 хв. Буяльский не порозумівся із партнерами і віддав аби куди.

59 хв. Гол. Нгуен забиває. Забули нападника динамівці в карному майданчику, а Бойко забув виручити – 1:2. Нелогічний гол.

63 хв. Пробують затиснути угорці киян. Подача кутового закінчилася нічим.

65 хв. Заміна у "Ференцвароша". Ляйдуні вийшов замість Харатіна.

68 хв. Поступово перехоплюють ініціативу господарі. Пресингують при втраті м'яча.

71 хв. Супряга поки що ніякий у нападі. Що є на полі, що нема!

73 хв. Нгуен отримує жовту за розмови. І заміни робить Ребров. Замість Сомаліа виходить Болі.

75 хв. Зовсім без воріт грають команди. У киян в другому таймі жодного удару, у господарів – один.

76 хв. Буяльський отримує попередження.

80 хв. Досі жодної заміни не зробив Луческу. Включає румун режим Михайличенка.

81 хв. Почув нас Мірча Михайлович. Гармаш виходить замість Буяльського.

84 хв. Небезпечно! Болі дали пробити із 16 метрів, але Бойко забрав м'яч.

85 хв. Сидорчук отримує другу жовту без абсолютної на те необхідності й залишає "Динамо" вдесятьох.

87 хв. Заміна в господарів. Ботка вийшов замість Ловренчича.

88 хв. Белуце міняє абсолютно непотрібного Супрягу, а Вербич виходить замість Шапаренка. І зразу ж зрівнюють рахунок господарі – 2:2. Сумбурна атака вийшла в угорців, але Белуце дозволив їм уникнути офсайду. Догралися! Болі забив.

90 хв. Вже страшно писати по заміни. Родрігеш вийшов замість Циганкова.

Все відбилися. Закінчено матч – 2:2. Дуже прикро втратили перемогу кияни.

А в паралельному матчі Мессі вирішує – 2:0 на користь "Барселони".

Наступну гру "Динамо" зіграє 4 листопада на знаменитому "Камп Ноу" проти "Барселони".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" безглуздо втратило перемогу над "Ференцварошем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua