неділя, 26 серпня 2007 11:54

Еквадор виграє перше "золото" чемпіонату світу в Осаці

У ходьбі на 20 кілометрів переміг олімпійський чемпіон Атланти, дворазовий чемпіон світу еквадорець Джефферсон Перес (1:22:20 години). "Срібло" у іспанця Франсіско Хав"єра Фернандеса (1:22:40). На самому фініші він обійшов Хатема Гоула з Тунісу (1:22:40). Андрій Ковенко фінішував 18-м - 1:26:44.

В ранковій сесії українці проходили кваліфікацію у трьох дисциплінах. Але у жодній не пройшли.

Дистанцію 400 метрів Оксана Щербак пробігла за 52.39 секунд, а Наталія Погребняк 100-метрівку - за 11.71 секунди. У метанні диска Станіслав Нестеровський показав результат 59.81 метр.

Зараз ви читаєте новину «Еквадор виграє перше "золото" чемпіонату світу в Осаці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua