понеділок, 01 лютого 2016 10:37

Екс-українці виграли три медалі на чемпіонаті Європи з фігурного катання

Чемпіонат Європи з фігурного катання пройшов з 25 по 31 січня 2016 року у Братиславі (Словаччина).

Вже звично, що українські фігуристи не привозить медалей з таких турнірів. Так сталося і зараз. Найкращим серед наших став Іван Павлов. 17-річний киянин на своєму дебютному ЧЄ зайняв 15-е місце. Анна Хниченкова була 21-ю, а наша танцювальна пара Гайструк / Олійник навіть не пробилася в довільну програму (26 місце).

Спортивна пара Оганесян / Бардель у Братиславу не поїхав, оскільки Ренаті тільки навесні буде 15 років, з яких допускають до ЧЄ.

Зате за інші країни українці виграли три нагороди. Екс-українка Тетяна Волосожар разом з Максимом Траньковим учетверте, і вперше в ролі подружжя, стали чемпіонами Європи.

"Таня прилетіла з грипом і температурою, а перед виходом на лід у неї пішла кров", - розповідала тренер російської пари Ніна Мозер.

Посередині українка Тетяна Волосожар, ліворуч - Олена Савченко

Чотири рази була "золотою" (с Шолкови), а тепер стала і чотири рази "срібною" уродженка Обухова Олена Савченко, яка виступає за Німеччину. Цей ЧЄ став для неї дебютним у дуеті з колишнім французом Бруно Массо.

"Я засмучена через помилки на підтримці, - сказала Олена. - Подібного не повинно повторитися в майбутньому".

А "срібло" в чоловічому катанні дісталося Олексію Биченку, який у 2010-му поміняв Україну на Ізраїль. Для Олексія це перша медаль зі змагань такого рівня. Перше місце зайняв Хав'єр Фернандес, який виграв у Биченка немислимих 60 балів. У дівчат весь п'єдестал зайняли росіянки, повідомляє "Сегодня".