вівторок, 10 квітня 2018 12:23

Екс-футболіст збірної України забив фантастичний м'яч ударом скорпіона

Шиндер не зважає на суперника і намагається швидке відновити гру. Фото ФК "Тобол"

У матчі чемпіонату Казахстану з "Атирау" (3:2) український легіонер "Тоболу" Антон Шиндер двічі засмутив суперника, причому одного разу зробив це дуже ефектно.

Вихованець донецького "Шахтаря" перший м'яч забив на 22-й хвилині, потім "Тобол" пропустив двічі.

Гол-красень 30-річний Шиндер, який удруге вийшов на поле за "Тобол", провів на 64-й хвилині, після скидки головою від партнера, виконавши удар скорпіона і зрівнявши рахунок.

До вашої уваги відео голу:

Перемогу "Тоболу" приніс екс-гравець "Дніпра" Джаба Канкава.

До речі, за "Тобол" зіграли інші українці Дмитро Непогодов і Василь Кобін, а також екс-гравець "Волині" македонець Ванче Шиков.

За "Атирау" увесь матч провів екс-футболіст "Чорноморця" Різван Аблітаров.

У складі збірної України Шиндер дебютував 6 вересня 2011 року в товариському матчі проти Чехії (0:4). Усього за нашу національну команду провів два поєдинки - голами не відзначався.

Зараз ви читаєте новину «Екс-футболіст збірної України забив фантастичний м'яч ударом скорпіона». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua