неділя, 07 березня 2021 14:06

Екгофф виграла гонку переслідування. Українка – в кількох секундах від медалі

Тіріль Екгофф виграла другу гонку поспіль. Фото: Reuters

Шосте місце виборола в гонці переслідування на етапі кубка світу з біатлону в чеському Нове Место українка Юлія Джима. Перемогу святкувала лідер загального заліку норвежка Тіріль Екгофф. Другою була німкеня Деніз Херманн, третьою – ще одна представниця Норвегії Марте Ройселанд.

Джима стартувала другою й жодного разу не залишила межі чільної десятки. Після останньої стрільби вона вийшла третьою, але майже відразу за нею кинулася група переслідувачок із трьох гонщиць. На жаль, в українки не вистачило сил скласти їм конкуренцію.

Інші наші спортсменки фінішували так: Дарія Блашко знову була 16-ою, Анастасія Меркушина з'їхала з 22 позиції на 29, Валентина Семеренко піднялася з 40 місця на 33, а Олена Підгрушна опустилася з 34 на 42 позицію.

Вчора Україна виграла першу медаль в Нове Место. Юлія Джима відмінно пройшла спринт і без жодного промаху піднялася на друге місце.

Зараз ви читаєте новину «Екгофф виграла гонку переслідування. Українка – в кількох секундах від медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua