понеділок, 28 лютого 2011 13:52

Дзюдо. Українець виграв "золото" на етапі Кубка світу

Український важкоатлет Станіслав Бондаренко виграв золоту медаль на етапі Кубка світу в столиці Польщі.

Запорожець у відбірковому раунді переміг американця Деніела Маккормікf, білоруса Олександра Вахавяка, француза П'єра Робіна. Далі в півфіналі всього за 36 секунд Бондаренко pдобув чисту перемогу над німцем Робертом Зіммерманом. У фіналі під натиском українця упав француз Едрієна Піна.

Це перша нагорода лідера збірної України у вазі +100 кг Станіслава Бондаренка в нинішньому сезоні.

Ще два українських дзюдоїста у Варшаві зайняли сьомі місця - Кеджау Ньябалі (90 кг) і Микола Картошкін (+100 кг).

У той же час бронзова призерка Чемпіонату України Тетяна Левицька (вагова категорія до 57 кг) провела на турнірі в Празі шість сутичок, з них програла лише в одній - угорці Хедвіг Каракаш. Ця поразка вивело українку lj втішного турніру, там Левицька видобула чисті перемоги спочатку над німкенею Міріам Ропер, а потім і над француженкою Одрі Ла Ріцца, а з ними і бронзу Кубка світу.

Нагадаємо, що в Празі також завоювала бронзу Наталія Смаль у ваговій категорії до 70 кг. А п'яті місця зайняли Іванна Макуха (78 кг) і Марина Прокоф'єва (+78 кг).

Зараз ви читаєте новину «Дзюдо. Українець виграв "золото" на етапі Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua