середа, 13 серпня 2008 15:10

Дзюдо: Грузія завойовує друге "золото"

Грузинський спортсмен Іраклій Цірекідзе, який виступає в змаганнях з дзюдо серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кілограмів, завоював золоту медаль Ігор-2008. Ця нагорода стала другим золотом олімпійської збірної Грузії. Срібним призером Олімпіади в Пекіні став дзюдоїст з Алжиру Амар Беніклеф.

Бронзові нагороди дісталися атлету з Єгипту Месба Хешабу і швейцарцю Сєргєю Ашвандену.

Першу золоту медаль Ігор-2008 для збірної Грузії виграв спортсмен, який виступає в змаганнях з греко-римської боротьби Манучар Квіркелія (вагова категорія до 74 кілограмів). У фінальному поєдинку він здобув перемогу над над Чан Юнсяном з Китаю.

14 серпня на олімпійських змаганнях з дзюдо будуть розіграні медалі серед чоловіків у ваговій категорії до 100 кілограмів, а також серед жінок у вазі до 78 кілограмів.

Lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «Дзюдо: Грузія завойовує друге "золото"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua