субота, 16 грудня 2017 14:58

Дві українські біатлоністки завершили в топ-10 гонку переслідування на Кубку світу

Сестри Семеренко не дотягли до медалей в гонці переслідування у Франції. Фото: xsport.ua

Сьогодні, 16 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону у Франції пройшла жіноча гонка переслідування.

Українка Віта Семеренко не змогла здобути ще одну медаль, стартувавши третьою в гонці.

Віта закрила всі мішені на перших трьох вогневих рубежах і трималася в трійці найкращих. Але у вирішальний момент припустилася трьох промахів і відкотилася на 8-е місце.

Ще одна українка Валя Семеренко з одним промахом розміняла сьому стартову позицію на дев'яту.

Виграла ж гонку переслідування німкеня Лаура Дальмаєр. Другою фінішувала Анастасія Кузьміна. "Бронза" дісталася Лізі Віттоцці.

30. Олена Підгрушна (0 + 0 + 1 + 0) +2: 40.8

Після гонки переслідування на третьому етапі Кубка світу в топ-10 загального заліку опинилися відразу 3 українські біатлоністки.

Позиція серед українок у Валі Семеренко - 7-я (202 очка), Віта Семеренко з 194 очками піднялася на 8-е місце, а Юлія Джима через пропуск пасьюту опустилася на 9-й рядок (189 очок).

На першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді українка Юлія Джима зуміла здобути дві "бронзи" в індивідуальній гонці та спринті. А вже в австрійському Хохфільцені українські біатлоністки здобули "срібло" естафети.

Також на етапі в Ансі Віта Семеренко встигла здобути "бронзу" в спринтерській гонці.

Зараз ви читаєте новину «Дві українські біатлоністки завершили в топ-10 гонку переслідування на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua