субота, 02 грудня 2017 16:49

Два голи і три вилучення: як "Зоря" зіграла з "Чорноморцем"

Арбітр матчу Віталій Романов показав 10 жовтих і 3 червоних картки

"Чорноморець" у стартовому матчі 18-го туру зіграв внічию з "Зорею" - 1:1.

На 18-й хвилині Васін вимагав пенальті, але отримав за симуляцію жовту картку. Друге попередження і червону картку Денис отримав через 30 секунду - за відмашку.

На 33-й хвилині головний арбітр матчу Віталій Романов зрівняв склади - був вилучений півзахисник "Зорі" Руслан Бабенко.

"Зоря" відкрила рахунок в матчі вже у другому таймі. Ударом п'ятою відзначився Олександр Сваток, який відгукнувся на простріл Артема Громова.

"Чорноморцю" вдалося відігратися завдяки точному удару Олексія Хобленка після подачі від Микити Татаркова на 71-й хвилині.

На 76-й хвилині сталося ще одне вилучення. Другу жовту отримав півзахисник "Чорноморця" Альхассан Ндіайє.

Всього за матч Віталій Романов показав 10 жовтих і 3 червоних картки.

Чорноморець - Зоря 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 66 Сваток, 1:1 - 71 Хобленко.

Чорноморець - Гутор, Мартиненко, Бамба (Антонов, 68), Жуніч (Мусолітін, 61), Люлька, Ковалець, Ндіайє, Політило, Татарков, Васін, Хобленко (Каплієнко, 45).

Зоря - Лунін, Гордієнко (Гречишкін, 76), Сваток, Сухоцький, Опанасенко (Кабаєв, 21), Караваєв, Харатін, Громов, Андрієвський, Бабенко, Луньов (Юрі, 46).

Попередження: Бабенко (12), Васін (17), Харатін (20), Ндіайє (45), Жуніч (53), Андрієвський (87), Політило (90).

Вилучення: Васін (18), Бабенко (33), Ндіайє (76).

Після цього матчу "Зоря" не зуміла випередити найближчих суперників і залишається шостою з 24 очками. В останніх чотирьох турах на луганську команду чекають зустрічі з "Динамо", "Шахтарем", "Ворсклою" та "Карпатами".

В іншому матчі ігрового дня "Шахтар" зіграє в Харкові з "Вересом". Початок матчу о 17:00.

Зараз ви читаєте новину «Два голи і три вилучення: як "Зоря" зіграла з "Чорноморцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua