неділя, 23 січня 2011 11:59

Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з аутсайдером Бундесліги

Один з аутсайдерів чемпіонату Німеччини з футболу "Штутгарт" зумів зіграти внічию в матчі з лідером Бундесліги дортмундською "Боруссією".

Зустріч 19-го туру, що відбулася в Дортмунді, завершилася з рахунком 1:1. Автором першого голу став гравець господарів Маріо Гетце на 43-й хвилині, а "Штутгарт" відігрався за п'ять хвилин до фінального свистка завдяки точному удару Павла Погребняка, який відправив м'яч у верхній кут воріт після симпатичної комбінації гостей.

Варто відзначити, що цей гол дозволив росіянинові з шістьма м'ячами стати кращим снайпером команди в нинішньому сезоні.

У "Штутгарта" стало 16 очок, він займає 17 місце в турнірній таблиці. Гірші справи тільки у "Боруссії" з Менхенгладбаха, у якої 13 балів і на одну проведену гру менше.

Головний тренер дортмундської "Боруссії" Юрген Клопп залишився трохи розчарований підсумком зустрічі.

"Ми звичайно ж розчаровані таким результатом, але життя на цьому не закінчується, - заявив Клопп. - Нам не вдалося реалізувати велику кількість моментів, а наприкінці ми почали ще й втрачати м'яч. Це в підсумку дозволило "Штутгарту" грати на контратаках, чим суперник і скористався".

Боруссія Д - Штутгарт - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Гетце (43), 1:1 - Погребняк (85).

За матеріалами Newsru, Советский спорт

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з аутсайдером Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua