четвер, 12 жовтня 2017 18:36

Долгополов без шансів програв Федереру

Олександр Долгополов за одну годину програв Роджеру Федереру у боротьбі за чвертьфінал турніру в Шанхаї

У третьому колі Мастерса в Шанхаї Роджер Федерер у двох сетах обіграв українського тенісиста Олександра Долгополова.

Матч тривав усього годину, і на рахунку Долгополова всього один нереалізований брейк-пойнт.

Це була вже п'ята зустріч Федерера і Долгополова, в яких українцеві так перемогти і не вдавалося.

За вихід до третього кола Долгополов заробив 74 080 доларів і отримав 90 очок рейтингу.

У нинішньому сезоні Долгополов тричі грав в півфіналах турніру ATP (Буенос-Айрес, Ріо-де-Жанейро, Бостаді), а також у фіналі змагань в Китаї.

3-й раунд

Олександр Долгополов (Україна) - Роджер Федерер (Швейцарія, 2) - 4:6, 2:6

Перша ракетка України Еліна Світоліна достроково завершила боротьбу на змаганнях в Гонконзі через травму.

Українка планує виступити на Підсумковому чемпіонату WTA, який стартує 22 жовтня в Сінгапурі.

Зараз ви читаєте новину «Долгополов без шансів програв Федереру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua