вівторок, 20 жовтня 2020 19:03

"Ювентус" на класі переграв "Динамо"

"Динамо" жодного разу не перемагало "Ювентус". Фото isport.

Добрий вечір!

Сьогодні київське "Динамо", яке вже забуло, як грати в Лізі чемпіонів, прийматиме одного із грандів європейського і світового футболу – славетний італійський "Ювентус".

Досі всі задаються питанням: коли ж закінчаться чари Мірчі Луческу й "Динамо" зазнає першої поразки під керівництвом румунського фахівця? Сьогодні якраз та нагода. Звісно, в італійців немає зірки світового масштабу Кріштіано Роналду, але є купа інших зірок на чолі з аргентинцем Пауло Дібалою.

Словом, футбольний Давид вийде проти Голіафа.

В глибині душі ми сподіваємося, що "Динамо" зможе зіграти не гірше збірної, коли була подолана зіркова Іспанія. І хоч такі збіги трапляються рідко, але віра нас не полишає. Отоді Луческу може сказати, що він тренер рівня Лобановського. А як воно буде в реальності – дізнаємося за три години.

Тренери оголосили стартові склади команд:

Динамо: Бущан – Кенджьора, Забарний, Миколенко, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський, Де Пена – Супряга

Ювентус: Щенсни – Данілу, Бонуччі, К'єлліні, Куадрадо – Бентанкур, Рабйо, Ремзі – Кулусевскі, Мората, К'єза

У "Динамо" лише одна зміна в порівнянні з останнім матчем проти "Руху". Попова замінив Кенджьора. Очевидно, Луческу боїться ставити на матч гравця, який ще достеменно не вивчив модель гри румунського тренера. У "Ювентуса" не вийде з перших хвилин Дібала.

Ну, а тепер запасні.
"Динамо": Нещерет, Бойко, Сирота, Попов, Шепелєв, Андрієвський, Цітаішвілі, Вербич, Гармаш, Леднєв, Дуелунд, Родрігеш

"Ювентус": Пінсольо, Буффон, Фработта, Портанова, Меріх, Демірал, Артур, Бернардескі, Дібала.

Команди виходять на поле.

Луческу обіймається з Пірло.

Гра почалася!

2 хв. "Ювентус" по-хазяйськи забрав м'яч і вже заробляє перший штрафний.

4 хв. Циганков торкнувся м'яча, але миттю гості забрали його. Навіть натяку на атаку киян немає.

6 хв. Кумедна ситуація виникла на полі. Кияни бездарно розіграли штрафний, який закінчився банальним навісом. Все було би нічого, якби Щенсни не наварив і не зіткнувся зі своїми захисниками. М'яч покотився в центр поля. Утім кияни до удару справу не довели.

10 хв. Заспокоїлася гра. Кияни чекають пресингу від "Юве", але пресингу немає. Дивина.

12 хв. Перший гольовий момент. Кьєза прорвався флангом Кенджьори і пробив у дальній. Бущан, слава Богу, парирував.

13 хв. І тут же Бущан помиляється при подачі кутового. Кьєлліні не чекав такого подарунку. І добре.

17 хв. Трохи оговталися динамівці і навіть провели атаку. Супряга бив головою, але дуже невлучно. І тут же Кьєлліні просить заміну. Демірель виходить.

21 хв. Шапаренко йде в дриблінг і не боїться. Так би й решті динамівців.

24 хв. Шапаренко заблокував удар Кулусевскі. Було небезпечно.

26 хв. Дуууже обережно грають динамівці! Страх у них ще великий. Ще вчора програвали "Десні", а сьогодні треба штурмувати ворота "Ювентуса".

28 хв. Ох! Небезпечний простріл Куадрадо з флангу Караваєва, але Бущан відбиває точно на Сидорчука.

31 хв. Потихеньку починають освоюватися динамівці. Гляди, й до удару по воротах справа дійде. Все може бути!

32 хв. Наварив Забарний і ледь не відкрили рахунок гості. Сидорчук виправив ситуацію в неймовірному підкаті.

34 хв. Кулусевскі хотів забити нам п'ятою, але Бущан розгадав задум.

38 хв. Нуднувата гра, якщо відверто. Майже без гольових моментів. Хіба ось Де Пена ударив по воротах метрів із 50.

41 хв. Супряга перехопив м'яч і поліз на трьох суперників. На Бонуччі зупинився.

45 хв. Бетанкур отримує жовту за фол проти Шапаренка. Маємо штрафний.

45 хв. Є удар по воротах! Циганков пробив слабко і Щенсни заволодів м'ячем. І зразу свисток на перерву.

Починається другий тайм. "Ювентус" сьогодні грає в кольорах "Шахтаря". Мабуть, щоби позлити динамівців.

46 хв. Гол! І зразу ж пропускають кияни. Кулусевскі ударив з-за меж карного майданчика, Бущан парирував, а Моратта був першим на добиванні.

50 хв. Жовта для Куадрадо. Жорстко в'їхав у Караваєва колумбієць. Могла би бути червона, якби завдав травми.

55 хв. Нічого не виходить попереду в Супряги. Уже партнери починають кричати на Владислава. Той відсварюється.

56 хв. Дібала виходить замість Кулусевського.

59 хв. Деміраль отримує свою жовту за фол на Буяльському.

60 хв. Перша заміна в киян. Родрігеш замість Де Пени. Не пішла гра в уругвайця сьогодні.

64 хв. Пробують переламати ситуацію кияни, але ніц не виходить.

71 хв. Вербич виходить замість Циганкова

73 хв. Непогану атаку провели кияни, але Родрігеш не наважився на удар.

74 хв. Перший кутовий заробили динамівці.

78 хв. Досі нічого суттєвого не створили динамівці в атаці. Змушують італійці грати в один дотик, а це не надто виходить.

80 хв. Бернардескі виходить замість Ремзі.

85 хв. Гол. Забарний нічого не зміг зробити проти Моратти і Альваро розстрілює Бущана – 0:2.

89 хв. Гармаш виходить замість Буяльського. Нежданчик.

3 хвилини додає арбітр.

90+2. Сидорчук небезпечно пробив, але Войцех на місці.

Все, поєдинок завершено. Під кінець кинулися атакувати кияни, але поїзд пішов.

Завтра свій перший матч в Лізі чемпіонів зіграє "Шахтар". У Мадриді гірники в експериментальному складі вийдуть проти "Реала".

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" на класі переграв "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua