понеділок, 22 липня 2019 08:30

"Динамо" поступилося новачку УПЛ

Артем Бесєдін став автором єдиного голу "Динамо" в матчі

"Динамо" в товариському матчі дня програло новачку УПЛ "Колосу" з рахунком 1: 3.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви "Колос" вийшов вперед зусиллями Віталія Гавриша, захисник реалізував пенальті. "Динамо" швидко відігралося після точного удару Артема Бесєдіна.

На 75-й хвилині Владислав Нехтій забив другий гол "Колоса", а в компенсований час Олександр Чорноморець встановив остаточний рахунок зустрічі. "Динамо" догравали зустріч в меншості, червону картку отримав Микита Бурда.

"Динамо" - "Колос" 1: 3 (0: 0)

Голи: Бесєдін (58) - Гавриш (55), Нехтій (75), Чорноморець (90 + 2)

Новий сезон біло-сині почнуть 28 липня, коли в Одесі розіграють Суперкубок України з донецьким "Шахтарем".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" поступилося новачку УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua