вівторок, 14 серпня 2018 20:31

"Динамо" - "Славія" 2:0, кияни проходять в наступний раунд Ліги чемпіонів

Вітаю! За лічені хвилини розпочнеться головний матч київського "Динамо" на початку цього сезону. Кияни приймають на НСК "Олімпійський" чешську "Славію".

Тиждень тому на "Еден Арені" кияни зіграли не зовсім впевнено. Матч завершився з рахунком 1:1, і вирвати нічию чехи змогли на останніх секундах завдяки пенальті. Якість гри киян залишала бажати кращого, а от результат, як для виїзного матчу, цілком прийнятний.

"Біло-синім" для проходу до наступного етапу потрібно просто перемогти, або зіграти в "суху" нічию. Рахунок 1:1 переведе гру в овер-тайм, а будь-яка більш результативна нічия виведе до наступного раунду пражську команду.

Головний арбітр: Даніель Стефанські (Польща)

Стартові склади команд:

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Шепелєв, Гармаш- Циганков, Бесєдін, Вербіч

Славія: Коларж - Боржил, Нгадеу-Нгаджуї, Делі, Цоуфал Соучек, Гушбауер, Змргал, Сікора, Стох, Тецл

В складі "Динамо" дві заміни, в порівнянні з поперднім матчем. На лівому фланзі захисту замість Морозюка вийшов Піварич, а в центрі півзахисту Буяльського замінив Шепєлєв.

Автор: Артем Галкін
  Все готово до початку
Стадіон заповнений приблизно на половину, але вболівальники продовжують підходити.
Стартовий свисток!
3' "Динамо" намагається з перших хвилин взяти м'яч під контроль.
4' Гармаш потужно пробив з лінії штрафного, але прямо по центру. Кутовий.
7' "Славія" не відсиджується в обороні, намагаються огризатись, але поки без ударів в площину.
11' Гоооооооооол! "Динамо" відкриває рахунок в матчі! Вербич в падінні замкнув подачу Циганкова з штрафного! 1:0

14' "Біло-сині" продовжують тиснути на суперника. Трибуни також завелись та несамовито підтримують команду.

18' Класний шанс був у Вербича, але після прострілу з флангу потужно пробити йому не вдалось, воротар відбив.

20' Гушбауер пробивав з дальньої відстані, м'яч пролетів в сантиметрах над поперечиною. Але Бойко все контролював.

24' Де що притислись "динамівці" до власних воріт в останні хвилини. Але "пражани" лише кружляють біля штрафної, до воріт Бойка їх не підпускають.

30' Стох пробивав з меж штрафного майданчика. На щастя не сильно, і Бойко зафіксував м'яч.

35' Заспокоїлась гра, переважно в центрі поля перебуває м'яч та команди.

37' "Динамівці" самі починають створювати собі проблеми. Обрізка в центрі поля ледь не привела до виходу віч-на-віч. Бурда виніс на кутовий.

38' Пропустили гол "кияни", "Славія" вже почала святкувати, але боковий із запізненням підняв прапорець та сигналізував офсайд. За суперчки з арбітром капітан гостей отрима жовту. Попередження також отримав і один з гравців на лавців, а члена тренерського штабу "Славії" взагалі вигнали на трибуни.

Обійшлось, але це має стати тривожним дзвіночком для киян.

43' Стох потужно пробив з метрів 30, м'яч пролетів над хрестовиною. Кінцівка тайму за гостями.

45+2' Останні хвилини тайму гості штурмують ворота "киян", багато навісів, але на щастя успіху їм це не принесло.

Другий тайм!

46' Непогана контратака була в господарів поля, але Вербич останній пас віддав надто сильно і Циганков не встиг.

52' Спокійно проходить початок другого тайму, багато боротьби та мало небезпечних моментів біля воріт.

59' Майже 40 тисяч вболівальників присутні на матчі. Солідна підтримка сьогодні у Киян. А на полі тим часом майже нічого цікавого не відбувається."Динамівці" якось надто пасивно вибігають в контратаки.

63' Під час зупинки в грі Вербич підбіг до Бущана, та передав через нього якусь інформацію лікарям "Динамо". Будемо сподіватись, що заміна йому не знадобиться.

67' Занадто кволий у нас другий тайм. "Славія" збилась на подачі, але вони їм користі не приносять. "Динамівці" в свою чергу, чомусь не поспішають контрааткувати.

69' Пожежа в штрафному майданчику "Динамо". Спочатку Буяльский буквально з лінії воріт виніс м'яч на кутовий. Після подачі корнера гості ледь не заштовхали круглого в ворота. Але обійшлось.

72' Готується заміна в "Динамо". Шбанов стоїть на бровці. Замінив він Бурду.

74' Гоооооооооооооол! Бєсєдін забиває другий м'яч у ворота "Славії"! Після пасу Циганкова вийшов Артем віч-на-віч та рикошетом від голкіпера відправив м'яч в сітку. 2:0

В моменті з голом Бєсєдіна є підозра на офсайд.

79' Циганков виходив віч-на-віч, але захисник звалив його. На думку арбітра за правилами.

83' Знову Циганков мав шанс, вийшов на одного захисника, обіграв його, але пробив значно вище воріт з вигідної позиції.

88' Буяльський виходить замість Шепелєва. А в цьому матчі, схоже, все зрозуміло, "чехи" лізуть вперед, але нічого створити не можуть, на томість відкривають вільні зони для "динамівських" контратак.

90' Багато фолять гості, грубо грають, отримали кілька жовтих карток. А "біло-сині" тим часом доводять матч до перемоги. Стадіон аплодує кожному моменту, вболівальники задоволені грою

Замість Циганкова вийшов Морозюк.

Фінальний свисток! "Динамо" впевнено перемагає "Славію" та виходить в наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

Гравці дякують вболівальникам за шалену підтримку

Суперником "киян" визначиться за кілька годин. Протистоятиме нашій команді хтось із пари "Аякс" - "Стандарт".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Славія" 2:0, кияни проходять в наступний раунд Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua