понеділок, 05 лютого 2018 08:24

"Динамо" програло угорській команді на зборі

"Динамо" переглядає на зборі молдаського півзахисника Дена Спетару

Відбулися чергові товариські матчі за участю українських клубів, які готуються до старту другої частини сезону прем'єр-ліги.

"Динамо", пропустивши два голи наприкінці, поступилося в контрольному матчі угорській "Академії Пушкаша".

На перегляді у "Динамо" знаходиться молдавський хавбек Ден Спетару. Гравець провів на полі півтора тайму і був замінений на Шапаренка. Вперше на поле вийшов новачок Карлос Самбрано.

"Динамо" - "Академія Пушкаша" - 2:3

Голи: Мораес, 43, Хльобас, 59 - Упісс, 14, Шечі, 89, Мадараш, 90

"Динамо: Маханьков, Самбрано, Бурда, Шабанов, Миколенко, Смирний, Гусєв, Спетару (Шапаренко, 67), Дерліс, Мораес, Хльобас.

"Зоря" обіграла боснійський "Железнічар" у спарингу на зборі в Туреччині з рахунком - 5:0. Чотири з п'яти голів луганчани забили за перші 36 хвилин гри.

"Зоря" - "Железнічар" - 5:0

Голи: Громов, 3, 30, Чеберко, 27, Юрі, 36, Сухар, 74.

Склад "Зорі" (1-й тайм): Лунін, Чеберко, Чечер, Сваток, Тимчик, Харатін, Андрієвський, Караваєв, Луньов, Громов, Юрі.

Склад "Зорі" (2-й тайм): Луїс Феліпе, Тимчик, Ель-Буаззаті, Литвин, Сухар, Сілас, Бабенко, Гордієнко, Любенович, Кочергін, Кабаєв.

"Верес" - "Жетису" (Казахстан) - 0:0

"Маріуполь" - "Раднічкі Ніш" (Сербія) - 0:0

Після 19-ти зіграних турів української прем'єр-ліги "Шахтар" йде на першому місці в турнірній таблиці, випереджаючи "Динамо" на три очки.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло угорській команді на зборі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua