субота, 18 травня 2019 19:05

"Динамо" відклало чемпіонство "Шахтаря" до неділі

"Динамо" знову пропустило на останній хвилині

Київське "Динамо" перемогло в домашньому матчі "Маріуполь" – 2:1 і зберегло інтригу в чемпіонській гонці.

"Динамо" відразу взялося штурмувати ворота азовців. В одному з моментів Шепелєв скинув м'яч на Циганкова. Віктор бив метрів із 10, але влучив у поперечину.

Динамівці відкрили рахунок після розіграшу кутового. Де Пена увірвався в карний майданчик гостей і потужно пробив у падінні. Худжамов зреагувати не встиг – 1:0.

У другому таймі "Маріуполь" спробував створити інтригу. Зубков вийшов сам на сам із Бущаном, але перекинути голкіпера не зміг.

Динамівці відповіли ударом Циганкова у поперечену.

Кияни подвоїли рахунок на 86 хвилині. Циганков із кута карного майданчика обвідним ударом вразив дальній кут воріт "Маріуполя" – 2:0.

Після цього гості відквитали один м'яч. На 90+2 хвилині головою невідпорно пробив Валерій Федорчук – 2:1

Голи:
1:0 - 32 де Пена, 2:0 - 87 Циганков, 2:1 - 90 Федорчук.

Динамо - Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей, Сидорчук (Дуелунд, 90), Циганков, Андрієвський (Шапаренко, 90), де Пена, Шепелев, Русин (Бесєдін, 82).

Маріуполь - Худжамов, Чоботенко, Биков, Кирюханцев, Яворський, Пихаленок (Борячук, 72), Ігнатенко, Мишнєв (Федорчук, 57), Зубков, Чурко (Вакула, 62), Фомін.

Відстань між "Динамо" і "Шахтарем" скоротилася до 8 балів. Донеччани гратимуть із "Зорею" в неділю.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" відклало чемпіонство "Шахтаря" до неділі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua